הסיפור שלנו

פרומוטקס מתמחה באספקת פתרונות מיתוג והדפסות על טקסטיל, ברמת גימור איכותית, גם בכמויות גדולות ובזמני אספקה מהירים. חברתנו גאה בצוות מקצועי, ומצוידת במכונות משוכללות לייצור טקסטיל מכל הסוגים, עם בקרת איכות גבוהה ביותר. כל זאת, עם שילוב של מחלקה גרפית, המתמחה ביצירת הדפסים ועיצובים ומיתוג לכל מטרה, לפי הזמנת הלקוח ובשיתוף עימו. 

ייצור ללא פשרות: חברתנו מתמחה בייצור טקסטיל במגוון רחב של סוגים. למשל מייצרים מכנסיים, חולצות, כובעים, תיקים, עליוניות, פליזים, מעילים, מדי עבודה ועוד. מלבד ייצור טקסטיל, מספקים גם אפשרות להדפסות בכל הטכנולוגיות המתקדמות (כגון למשל דפוס משי, הדפסים דיגיטליים ועוד). 

חברתנו ממתגת תופרת ומייצרת מוצרים ייחודים ולא רק פתרונות סטנדרטיים. אנו מקפידים על רמת גימור ועיבוד גבוהה. מוצרים שאנו מספקים יכולים להיות ייצוגיים ביותר, בקו צעיר או סולידי, בדיוק על פי סוג המיתוג הדרוש לכם.

111_optimized
גרביים-עבודות

הניסיון והשירות

כל המוצרים שלנו נבחרים על ידינו בקפידה או מיוצרים בלעדית עבורנו מחומרים איכותיים בטכנולוגיות מתקדמות ברמת עיצוב וגימור גבוה. כל בגדי העבודה והמוצרים מיוצרים על פי מידה ובהתאמה לצרכי הלקוחות שלנו.

את כל המוצרים שלנו ניתן למתג בשיטות שונות וברמה גבוה.
בין לקוחותינו: בתי מלון בוטיק, שירותי קייטרינג, מסעדות, מרפאות, חברות שמירה וניקיון, וסלוני ספא וטיפוח.

אנחנו ממליצים שתתחילו את ה"טיול" באתר באיתור המוצרים החשובים לכם ביותר ומשם תעברו אל המוצרים הנוספים והמשלימים הדרושים לכם.
אתם יכולים גם ליצור איתנו קשר לגבי בגדי עבודה ממותגים על מנת להכיר וליהנות מהגמישות שלנו בייצור והתאמת המוצרים והפתרונות לצרכים שלכם.

חברתנו דוגלת בשירות ויחס אישי לכל לקוח. אנו גאים בהקפדה על הפרטים הכי קטנים מבחינה מקצועית, ולא מוותרים על הענקת יחס אישי וגישה שירותית לכל לקוח ולקוח.  

התאמת המוצרים לצרכיו של הלקוח חשובה לנו. אנו ערים להתפתחויות העדכניות ביותר בתחומי האופנה והטקסטיל ושומרים על קשר רציף עם לקוחותינו. חשוב לנו שכל מוצר ומוצר שאתם מזמינים מאיתנו יהיה מתאים לצרכים הייחודיים לכם ובשבילכם. 

Shopping Cart
גלילה למעלה
דילוג לתוכן